Post Image
22

2021 yılının en hoş bayanları belirli oldu!

taylor swift zwqb cover QbT0 cover

2021 yılının en güzel kadınları belli oldu. İşte o liste.

adsiz uah7

2021 yılının sonuna doğru gelirken bu yılın en güzel kadınları da listelendi. Listede Asyalı kadınların sayısında bir artış söz konusu diyebiliriz. Özellikle K-Pop ve Güney Kore diziler sayesinde popülerleşen Koreli kadınlar en güzel kadınlar listesinde de karşımıza çıkıyor. İşte 2021 yılının en güzel kadınları.

lalisa manoban one cikan ek1t

Listenin ilk sırasında karşımıza Asyalı bir kadın çıkıyor. Lalisa Manoban ya da bilinen sahne adıyla Lisa, Taylandlı rapçi, şarkıcı ve dansçıdır. 2016 yılında YG Entertainment tarafından oluşturulan Güney Koreli kız grubu BLACKPINK’in ana dansçısı, lider rapçisi, alt vokalisti ve en küçük üyesidir. Gelen oylar neticesinde 2021 yılının en güzel kadını olarak seçilmiştir.

taylor swift cats premiere dec 2019 dDIq

En güzel ikinci kadın olarak ise karşımıza Taylor Swift çıkıyor. 11 Grammy ödülü sahibi Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve yönetmen. Wyomissing, Pensilvanya’da büyüdü ve on dört yaşında Nashville, Tennessee’ye taşındıktan sonra country müzikteki kariyerine başlamıştı. Senelerdir bu listeden adı inmiyor diyebiliriz.

7 kim ji soo kimdir kac yasinda alb 5HtG

Üçüncü olarak karşımıza tekrar Asyalı bir kadın çıkıyor. Kim Ji-soo, daha çok bilinen sahne adıyla Jisoo, Güney Koreli şarkıcı ve oyuncudur. 2011 yılında YG Entertainment tarafından düzenlenen seçmelere katılıp seçilmiş ve 5 yıl stajyerlik eğitimi aldıktan sonra 8 Ağustos 2016’da YG Entertainment tarafından kurulan Güney Koreli kız müzik grubu Blackpink’in lideri.

Bir cevap yazın