Post Image
9

En İyi Laptop Önerileri 2020

En iyi dizüstü bilgisayar hangisi?

Dünyanın en iyi dizüstü bilgisayarı …… ..

Satın alabileceğiniz en iyi dizüstü bilgisayarlar:

 1. Dell XPS 13. Satın alabileceğiniz en iyi genel dizüstü bilgisayar. …
 2. MacBook Pro (16 inç, 2019) İleri seviye kullanıcılar amacıyla kusursuz bir seçim. …
 3. Acer Swift 3 (2020, AMD Ryzen 7 4700U) …
 4. Apple MacBook Pro 13 inç. …
 5. Acer Chromebook Spin 713. …
 6. HP Envy x360 13 (2020) …
 7. Asus ROG Zephyrus G14. …
 8. Samsung Galaxy Book Flex 15.
 9. Dell XPS 15 (2020)
 10. HP Spectre x360 (13 inç, 2019 Sonu)

Test ettiğimiz yüzlerce dizüstü bilgisayarı esas alan her lüzumsinim ve bütçe amacıyla en iyi dizüstü bilgisayarlar.

Dizüstü bilgisayarlar. Sadece birfazlası var. Ama sizin amacıyla en iyi dizüstü bilgisayar hangisi? Bir iş dizüstü bilgisayarı mı, kuvvetli bir dizüstü oyun bilgisayarı mı yoksa bir Chromebook mu? Çok sayıda seçimin ezici olma ihtimalini biliyoruz, bu yüzden bu listeyi yaptık.

Satın al düğmesine basmaya karar vermeden evvelce mümkün düzeninizin bütün ayrıntılarını ve eksilerini bilmeniz amacıyla bu kullanımı kolay kılavuzu oluşturduk. Ekran boyutunu seçme tavsiyesinden, SSD ve HDD arasında seçim yapmaya, dizüstü bilgisayarlarda en iyi fiyatları nerede bulacağınıza dair içeriden bilgi almaya kadar, burada sizin amacıyla doğru sistemi bulmanız amacıyla birtakım mühim ipuçları verilmiştir.

Bir sene boyunca, her fiyat noktasını ve kullanım halini amacıylae alan 150’den çok dizüstü bilgisayarı inceliyoruz. Bir ya da iki filmi geri çekip izlemek amacıyla bir üretkenlik beygiri, bir oyun sistemi ya da bir multimedya makinesi arıyorsanız, makul eşinizi bulmanıza yardımcı olabiliriz.

2020 Yılının En İyi Dizüstü Bilgisayarları listemizi gerçekleştirmek amacıyla, düzenin incelemelerimizde 5 üstünden en az 4 senedız alması ve alış veriş yapanların en çok önemsediği şeyleri sunması lüzumiyor. Değerlendirmelerimizde dizayn ve rahatlık, görüntü kalitesi, klavye ve touchpad, performans, pil ömrü ve bilhassa değere odaklanıyoruz.

Şu anda en iyi dizüstü bilgisayarlar hangileri?

Dell XPS 13 şu anda 2020’nin en iyi dizüstü bilgisayarı amacıyla en iyi genel seçimimizdir. 10. Nesil Intel Core i7 prosedürcü ve bütünleşik grafiklerle desteklenen dizüstü bilgisayarın 1080p sürümü, çalışma, oyun ve hafif içerik oluşturma amacıyla makuldir. Parlak, canlı ekranı ile dizüstü bilgisayar, video izlemek amacıyla de harikadır. Hem de olağanüstü derecede ince ve hafif olması, onu mobil profesyoneller amacıyla makul bir dizüstü bilgisayar yapar. 13 inç çok ufakse öğrenciler, mobil ve yaratıcı profesyoneller amacıyla makul kılan kuvvetli performansı vasıtası ile bu listede de yer alan Dell XPS 17’yi öneriyoruz.

Apple meraklılarımız amacıyla MacBook Pro’yu (16 inç, 2019) yenemezsiniz. 15 inç MacBook’un durumafi olan bu yeni dizüstü bilgisayar, Mac severlerin beklediği aynı kuvvetli performansı sunuyor. Fakat Apple, çokça övülen Magic Keyboard amacıyla çok beğenilen Kelebek klavyeyi değiştirerek klavye ile çok lüzumsinim duyulan birtakım farkılıkları yaptı.

Oyun dizüstü bilgisayarları piyasasındakilerin, 5 senedızlı kulübe en son giren Asus ROG Zephyrus G14’e bir göz atmaları lüzumiyor. Bir AMD APU ile güçlendirilmiş olan dizüstü bilgisayar, oyun departmanında bir yumruk atmakla kalmaz, aynı vakitte kuvvetli bir çoklu vazifelendiricidir. Ve 11 saatin üstündeki pil ömrüyle şimdiye kadarki en uzun yaşamlı dizüstü oyun bilgisayarıdır. Ve çift ekran trendine girmek istiyorsanız Asus, yenilikçi ScreenPad Plus’ı ciddi şekilde güçlendirilmiş bir oyun dizüstü bilgisayarına getiren ROG Zephyrus Duo 15’i pazara sürdü.

Intel, yeni Tiger Lake yongalarını duyurdu, bu kuvvetli yeni yongalar ve bunları içerecek dizüstü bilgisayarlar ile ilgili daha çok bilgi amacıyla yakında yine denetim edin.

 1. Dell XPS 13

Satın alabileceğiniz en iyi genel dizüstü bilgisayar

İşlemci: Intel Core i5-1065G7 | GPU: Intel Iris Plus | RAM: 16 GB | Depolama: 512GB M.2 NVMe SSD | Görüntü: 13.4 inç, 1200 | Boyut: 11,6 x 7,8 x 0,6 inç | Ağırlık: 2,8 pound. Dell XPS 13 ciddi bir iş gücüdür. Bütünleşik Intel grafiklerine sahip 10. Nesil Intel Core i7 prosedürcüyle desteklenen dizüstü bilgisayar, çalışmaya ya da oyuna hazır. Ve 12 saatin üstünde pil ömrüyle, her ikisi amacıyla de bolca vaktiniz var. Dizüstü bilgisayar, devamlı olarak ya daha iyi ya da rakip sistemlerle eşit bir performans gözler önüne serdi.

Fakat dizüstü bilgisayarın kuvvetli bulunduğu kadar güzel olmasından emin olabilirsiniz. Şirket, evvelceki modellerden daha ufak ve daha hafif bir dizüstü bilgisayar gerçeklştirmeyi başardı. Daha ufak boyuta karşın, Dell daha büyük bir izleme paneli ve klavye gibi birtakım büyük farklılıklar ekledi. Hem de, her doğrultusunda 13,4 inç, nerdeyse çerçevesiz bir ekrana sahip oluyorsunuz – dünyada bunu yapan ilk ekran.

Bu hasta sabitleme egzersizidir, dizüstü bilgisayarı sistem amacıyla büyük bir sıçrama gerçekleştiren bir dizi ufak yolla iyileştirir. Toplam paketi arıyorsanız, Dell XPS 13 tam size göre bir dizüstü bilgisayardır.

 1. MacBook Pro (16 inç, 2019)

Uzman kullanıcılar amacıyla kusursuz bir seçim

İşlemci: Intel Core i9 | GPU: AMD Radeon Pro 5500M | RAM: 32 GB | Depolama: 512GB SSD | Görüntü: 16 inç, 1920p | Boyut: 14,1 x 9,7 x 0,6 inç | Ağırlık: 4,3 pound.

16 inç MacBook Pro, Apple’ın daha iyi bir klavye yapmasını bekliyorsanız tam size göre. Bu birinci sınıf dizüstü bilgisayardaki Magic Keyboard, Kelebek mekanizmasını makas anahtarları lehine dönem dışı bırakır ve sonuç, çok daha rahat bir yazma tecrübesi olur. Hem de daha ince çerçeveli parlak ve keskin bir 16 inç ekran, sahip olunan bir Core i9 CPU’dan kuvvetli performans ve dayanıklı AMD Radeon 5300M ya da 5500M grafiklere sahip oluyorsunuz.

Gerçekten savurganlık gerçekleştirmek istiyorsanız, sistemi 64 GB’a kadar RAM ve 8 TB depolama alanıyla da yapılandırabilirsiniz. 11 saatlik pil ömrü, bu dizüstü bilgisayarda rakiplerinin çalışma sürelerini gölgede bırakan bir diğer artı. 16 inç MacBook Pro pahalı ve Apple hala tam ebatlı USB bağlantı noktaları içermiyor, fakat genel olarak bu, yaratıcı profesyoneller amacıyla en iyi dizüstü bilgisayar.

 1. Acer Swift 3 (2020, AMD Ryzen 7 4700U)

Şaşırtıcı bir fiyata olağanüstü performans

İşlemci: AMD Ryzen 7 4700U | GPU: AMD Radeon Grafikleri | RAM: 8 GB | Depolama: 512GB SSD | Görüntü: 14 inç, 1080p | Boyut: 12,7 x. 8,6 x 0,6 inç | Ağırlık: 2,7 pound.

Acer Swift 3’ün AMD sürümü aslında yapabilecek ufak dizüstü bilgisayar. Bir AMD Ryzen 7 4700U prosedürcü ve Radeon Graphics ile donanmış olan Swift 3, MacBook Pro 13 ve XPS 13’ün beğenilerini aplomb ile alıyor. Ve bunu 700 doların altında yapıyor. Ve merak ediyorsanız, Intel destekli muadilini de içti.

Dizüstü bilgisayar, genel ve grafik performansı dahil olmak üzere kıyaslamalarımızda muazzam bir güç sağladı. Hem de, 11 saatin üstünde pil ömrüyle kalıcı güce sahiptir. Hem de, birinci sınıf güzel bir görünüme ve son derece rahat bir klavyeye sahiptir. Dizüstü bilgisayarın bir eksikliği var, fakat istediğimiz kadar parlak olmayan ekranı. Fakat fiyat amacıyla, piyasadaki en kaliteli dizüstü bilgisayarlardan birtakımlarını en iyi şekilde kullanabilecek 700 doların altındaki bir dizüstü bilgisayar amacıyla ufak bir sözcük oyunu. Bütün rakiplerini geride bırakan devasa bir prosedürcüyle, Acer Swift 3 mutlaka bu listede konumunu aldı.

 1. Apple MacBook Pro 13 inç

Favori Apple dizüstü bilgisayarımız

İşlemci: Intel Core i5 | GPU: Intel Iris Plus Graphics 645 | RAM: 8 GB | Depolama: 128GB SSD | Görüntü: 13 inç, 1600p | Boyut: 11,9 x 8,4 x 0,6 inç | Ağırlık: 3 pound

İstediğiniz büyük gelişme değil, lüzumsiniminiz olan ismim ismim farklılıklar. Bu nedenle, en son MacBook Pro’nun söylentilere göre 14 inçlik bir güzellik olmadığı doğru olsa da, hala çok şey var. Birincisi, Apple her konfigürasyonda alabileceğiniz depolama sayısını ikiye katladı. İkincisi, şirket, çok övülen Magic klavye lehine çok kötü huylu Kelebek klavyesindeki bölümü kapattı.

 1. Nesil Intel prosedürcüye sıçrayan 13 inç MacBook Pro, rekabetçi premium dizüstü bilgisayar bölümünde en yüksek puan alan rakiplerine karşı kendini gözler önüne serdi ve hem de kusursuzdi. Sistem, kusursuz performans, ışık hızında transfer süratleri ve 10 saatin üstünde pil ömrü ile birinci sınıf bir dizüstü bilgisayar bulunduğunu kanıtladı. Mac hayranlarının takdir edeceği dayanıklı bir yükseltmedir.
 2. Acer Chromebook Spin 713

Genel olarak en iyi Chromebook

İşlemci: Intel Core i5-10210U | GPU: Intel UHD Grafikleri | RAM: 8 GB | Depolama: 128GB SSD | Görüntü: 13,5 inç, 1504p | Boyut: 11,8 x 9,3 x 0,7 inç | Ağırlık: 3 pound

Hem kampüste hem de kampüste ucuz, taşınabilir ve dayanıklı bir dizüstü bilgisayara lüzumsinim duyan lise ve üniversite öğrencileri amacıyla Acer Chromebook Spin 713 düpedüz bir nimettir olabilir. Chromebook aRomalı bir kapakta çok yönlülük arıyorsanız, diğer yere bakmanıza lüzum yok. Artan prosedür gücü, program mağazası uyumluluğu ve detaylı şuurlu ortaklıklar vasıtası ile Chromebook Spin 713, en iyi Chromebook seçimimizdir.

Ne amacıyla kullanıyor olursanız olun, Acer Chromebook Spin 713 ile ilgili beğenilecek çok şey var. Hevesli yazarlar klavyeyi ve ekstra ekran alanını sevecekler, multimedya eksperleri ise Google OS’nin akış becerilerini sevecekler. Dizüstü bilgisayar, fiyat etiketinin düşündüğünüzden çok daha yüksek kaliteli bir his veren kusursuz bir 2’si 1 arada form etkeni sunuyor. Günlük kullanım amacıyla yeteri kadar dayanıklıdır ve fazlası tam teşekküllü dizüstü bilgisayarın işlevselliğinin konumunu alacak kadar kuvvetlidür. Hem de pil ömrü birinci sınıftır.

 1. HP Envy x360 13 (2020)

1000 doların altındaki en iyi genel kullanıma yönelik dizüstü bilgisayar

İşlemci: AMD Ryzen 5 4500U | GPU: AMD Radeon Grafikleri | RAM: 8 GB | Depolama: 256GB NVMe PCIe M.2 SSD | Görüntü: 13,3 inç, 1080p | Boyut: 12,1 x 7,7 x 0,7 inç | Ağırlık: 2,9 pound.

Envy x360 13, ana piyasası tersine çeviriyor. 1000 doların altına düşmek amacıyla hangi bilhassarin kaldırılması lüzumliliğini düşünmek yerine, HP, amiral gemisi Spectre modellerinin Envy’ye hangi yönlerinin getirilebileceğini düşündü. Sonuç olarak, Envy x360 13 Spectre ile aynı DNA’nın çoksını paylaşıyor. Mükemmel bir 13 inç dokunmatik ekran ve rahat bir klavye sergiliyor. HP, AMD’nin 1000 $ ‘ın altında daha evvelce görülmemiş bir performans yayınlayan yeni 4000 serisi CPU’larını akıllıca seçti. Hatta makul bir bağlantı noktası seçimi bile elde edersiniz.

Envy x360 13, piyasadaki en iyi 1.000 doların altındaki dizüstü bilgisayar. HP’nin fiyatı nasıl bu kadar düşük tuttuğunu hâlâ anlamaya çalışıyoruz. Lüks alüminyum kasaya parlak, canlı bir ekrana sahip ve olağanüstü derecede süratli performansı, inkar edilemez şekilde en yüksek oran. İster en iyi kolej dizüstü bilgisayarını arayan bir öğrenci olun, ister taşınabilir 13 inçlik bir dizüstü bilgisayar isteyin, Envy x360 13’ten daha iyi bir alternatif yoktur.

 1. Asus ROG Zephyrus G14

Bir oyun dizüstü bilgisayarında bugüne kadarki en uzun pil ömrü

İşlemci: AMD Ryzen 9-4900HS | GPU: Nvidia GeForce RTX 2060 Max-Q | RAM: 16 GB | Depolama: 1TB SSD | Ekran: 15,6 inç, 1080p | Boyut: 12,8 x 8,7 x 0,7 inç | Ağırlık: 3,5 pound

Asus, oyun dizüstü bilgisayarları söz hususu bulunduğunda oyununu hızlandırıyor. Asus ROG Zephyrus G14. AMD’nin yeni kuvvetli Ryzen 9-4900HS prosedürcüsünden güç alan dizüstü bilgisayar, kuvvetli bir çoklu vazife yapıcıdır. Fakat bir Nvidia RTX 2060 Max-Q GPU ile eşleştirilen dizüstü bilgisayar, oyun cephesinde öneme alınmak zorunda. Yıldırım hızında SSD, parlak, 14 inç, 120 Hz ekran, rahat bir klavye ve görkemli süt beyazı magnezyum alaşımlı kasaya yerleştirilmiş kuvvetli hoparlörler ile ROG Zephyrus G14 kusursuze yakın bir dizüstü oyun bilgisayarıdır.

Fakat Zephyrus G14’ün aslında parladığı yer pil ömrüdür. En yüksek puan alan dizüstü bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar Mag Pil testimizde 11 saat 32 dakika dayandı ve şimdiye kadarki en uzun yaşamlı dizüstü oyun bilgisayarı oldu. 4:26 genel oyun dizüstü bilgisayar ortalamasının nerdeyse üç katı. Nihayetinde, katil AMD performansı ve epik pil ömrü arasında, Zephyrus G14, yenilmesi lüzumen bir oyun dizüstü bilgisayarıdır.

 1. Samsung Galaxy Kitap Flex 15

Güzel, çok yönlü 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar

İşlemci: Intel Core i7-1065G7 | GPU: Nvidia GeForce MX250 | RAM: 12 GB | Depolama: 512GB | Ekran: 15,6 inç, 1080p | Boyut: 14 x 9 x 0,6 inç | Ağırlık: 3,5 pound

Güzel bir dizüstü bilgisayarı seviyoruz. Bu yüzden Samsung Galaxy Book Flex 15’e hayran kaldık. Kraliyet mavisi alüminyum çerçevesiyle Flex 15, göz kamaştırıcı. Ve 360 ​​derecelik menteşeleri ve eş güdümlü verdiği S-Pen vasıtası ile, olağanüstü derecede çok yönlü, geleneksel bir kapaktan kuvvetli bir not alma makinesine dönüşüyor. Ve Samsung burada durmadı, Flex 15 aynı vakitte olağanüstü derecede parlak ve canlı QLED ekrana sahip ilk dizüstü bilgisayardır.

 1. Nesil Intel Core i7 prosedürcüsi ile Flex 15, fazlası üretkenlik vazifesini rahatlıkla gerçekleştirebilen kuvvetli bir iş gücüdür. Ayrık Nvidia grafik kartıyla, dizüstü bilgisayar aynı vakitte hafif oyunlar da yapabilir. Güzel ekranına karşın Flex 15, pil testimizde 15 saatten çok dayanmayı başardı ve bu da onu en uzun yaşamlı sistemlerimizden biri durumuna getirdi.
 2. Dell XPS 15 (2020)

Paranın satın alabileceği en iyi 15 inç dizüstü bilgisayar

İşlemci: Intel Core i7-10750H | GPU: Nvidia GeForce GTX 1650 Ti Max-Q / Intel UHD Grafikleri | RAM: 32 GB | Depolama: 512GB PCIe SSD | Ekran: 15,6 inç, 4K | Boyut: 13,6 x 9,1 x 0,7 inç | Ağırlık: 4,5 pound

Dell XPS 15, büyük farklılıklare yol açan ufak ayarlamalar yaparak tahtta oturmaya devam ediyor. Şirket, dizüstü bilgisayarı evvelceki modelden% 5,5 daha ufak duruma getirirken, tuşlar ve dokunmatik yüzeyi mühim ölçüde büyütmeyi başardı. Ve bu ufak görünse de, dört kenarlı InfinityEdge çerçeve, piyasadaki en yüksek çözünürlüklü ekranlardan birini mümkün kıldı.

Fiziksel farklılıklar harika olsa da, bu üst seviye dizüstü bilgisayarın iç mekanı da aynı derecede heyecan verici. 10. Nesil prosedürcü ve ayrık Nvidia GeForce GPU ile donanmış Dell XPS 15, hesaba katılımı lüzumen ciddi bir güçtür. Hem de kuvvetli dörtlü hoparlörleri vasıtası ile süratli bir SSD’ye ve kusursuz bir sese sahip. Hem de, 4K dizüstü bilgisayar amacıyla iyi olan pil testimizde 8 saatten çok sürdü.

Muhteşem bir ekrana, kusursuz bir sese ve diğer bir dizi üstün özelliğe sahip bir güç merkezi istiyorsanız, Dell XPS 15 mutlaka gitmeniz lüzumen yoldur.

 1. HP Spectre x360 (13 inç, 2019 Sonu)

2’si 1 arada dizüstü bilgisayarların kralı

İşlemci: Intel Core i7-1065G7 | GPU: Intel Iris Plus | RAM: 8 GB | Depolama: 512GB PCIe NVMe M.2 SSD | Görüntü: 13,3 inç, 1080p | Boyut: 12,2 x 8,6 x 0,6 inç | Ağırlık: 2,8 pound

HP Spectre x360 geri döndü – her vaktinden daha ufak ve daha güzel. En üst seviye dizüstü bilgisayar, bütünü Spectre’nin görkemli imza dizaynında bir araya getirilmiş, ışık hızında SSD, canlı 13,3 inç 4K OLED ekran ve rahat bir klavyeyle eş güdümlü kuvvetli performansa sahiptir. Şu anda sahip olunan olan en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlardan biridir.

Genel performans testlerimiz ve dosya transfer testlerimizdeki kusursuz sonuçlar, oran olarak ince çerçevesine karşın yetenekli bir işçi bulunduğunu gösteriyor. Heck, grafik bölümündeki evvelceki yinelemeden bile daha iyi performans gözler önüne serdi. Kısacası, Spectre x360 kendi başına bir ligde. Taşınabilirlik, ciddi çok yönlülük yayınlayan ve performans departmanında muazzam bir tesir yaratan birinci sınıf bir dizüstü bilgisayar arayan tüketicilerin tercih ettiği dizüstü bilgisayardır. Aynı vakitte aslında güzel bir dizüstü bilgisayar isteyen insanlar amacıyla.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın