Post Image
11

HONOR 10X Lite’ın Lansmanı Onaylandı

Küresel teknoloji markası HONOR, bugün BAE’de HONOR 10X Lite’ın pazara çıkacağını doğruladı. Günlük aktiviteler amacıyla kusursuz, şık bir dijital hayat tipi yaratma ahlakına sahip olan HONOR’un 10X Lite, kullanıcıların eğlenmeye devam etmesine yardımcı olmak amacıyla bir dizi heyecan verici özellik ve fonksiyonu bir araya getiren makul makul fiyatlı akıllı telefon.

HONOR 10X Lite, HONOR’un makul bir fiyat etiketi ile kullanıcıların eğlenmesine yardımcı olacak özelliklerle dolu HUAWEI Kirin 710A yonga seti ile donatılmış en yeni telefonu.

Kirin 710A, yüksek performans ve kusursuz güç verimliliği sunar, Bu sayede oyunlar ve uygulamalar akıllı bir kullanıcı tecrübesi amacıyla problemsiz çalışır.

HONOR 10X Lite, 5000 mAh büyüklüğünde bir pili paketleyerek gün süresince gücünü koruyabilir ve bütün tüketici greksinimlerini tek bir şarjla karşılar. Güç artışına gereksinim duyduğunda, 22,5 W SuperCharge, pili doldurmayı süratli bir sorun durumuna getirir.

Tasarım söz hususu olduğunda, HONOR 10X Lite, hareket ettikçe ışığı yakalayan parlak bir yüzeye sahip üç göz alıcı renkte gelir: Gece Siyahı, Zümrüt Yeşili ve İzlandalı Don. HONOR 10X Lite’ın Kasım 2020’de BAE müşterilerine tanıtılması planlanıyor.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın