Post Image
8

Samsung Galaxy Kulaklık ve Akıllı Saatte İkili Kampanya

[ad_1]

Samsung 31Ağustos 2021 tarihine kadar sürecek kampanyaları kapsamında Samsung marka seçili akıllı telefonlardan birini alanlar yanında kablosuz kulaklık almak isterlerse Galaxy Buds Live’ı KDV dahil 300 TL indirimle satın alabilecekler. Bunun yanı sıra yine 31 Ağustos 2021 tarihine kadar Galaxy Watch Active2 akıllı saat satın alacak müşteriler de ikinci Galaxy Watch Active2’ye %50 indirimle sahip olabilecek. 

Samsung’un tasarımı ve inovatif özellikleriyle farkını ortaya koyan Galaxy Buds Live kulaklığına ve Galaxy Watch Active2 akıllı saatine cazip fiyatlarla sahip olabileceğiniz kampanyalar başladı. 31 Ağustos 2021 tarihine kadar kampanyaya katılan yetkili Samsung Mağazaları ve Samsung Online Satış Kanalı üzerinden Samsung Galaxy10 Lite, Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Z Flip, Galaxy Fold2 model akıllı telefonlardan birini satın alan müşteriler Galaxy Buds Live  kablosuz kulaklıkta KDV dahil 300 TL indirim kazanacak. Yine 31 Ağustos 2021 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm offline ve online satış noktalarında Galaxy Watch Active2 satın alacak müşteriler de ikinci Galaxy Watch Active2’ye %50 indirim fırsatıyla sahip olabilecek.

Galaxy Buds Live: Mükemmel ses kalitesi, şık ve ergonomik tasarım

Her ana odaklanmanız için geliştirilmiş earbud kulaklık, ikonik şekli ve ergonomik tasarımı ve iyileştirilmiş ses çıkışı ile mükemmel kulaklık deneyimi elde etmenizi sağlar. Canlı ve ferah ses kalitesi sunan bu kulaklıklar, aktif gürültü önleme özelliği ile kulaklık, çevrenizdeki dünyanın içine girmenizi veya dışına çıkmanızı sağlıyor. Kulaklarınız için özel olarak tasarlanan bu ses kalitesini hemen deneyimlemek için Samsung Online Satış Kanalını kullanın.

Galaxy Buds Live

Galaxy Watch Active2: Tarzınızı yansıtan akıllı şıklık

Bileğinizde size bulunduğunuz zamana (şu an) ait tavsiyelerde bulunan bir yaşam tarzı ve sağlık ortağı haline gelen Galaxy Watch Active2, sağlığınızı göz önünde bulundurarak büyük bir ekranda sağlığınız hakkında daha hassas bilgiler almanızı sağlar. Kullanıcılar Galaxy Active 2’nin dijital kadranını kıyafetlerine göre ayarlayarak uyumluluk konusunda bir adım öne geçiyor. Sağlığınız için özel olarak tasarlanan bu akıllı ve şık saati hemen deneyimlemek için Samsung Online Satış Kanalını kullanın.

Galaxy Watch Active2

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın