Post Image
22

Sony, ‘en yeterli akıllı telefon kamerasına sahip” aygıtını duyurdu!

ajohnson 210712 4667 0004 iabe cove

Sony, ‘en iyi akıllı telefon kamerasına‘ sahip olduğunu iddia eden yeni Xperia ürünü için dün yeni bir fragman yayınladı. Şirket, yaklaşmakta olan telefon için herhangi bir ayrıntı vermeden spekülasyon yaratmayı başardı.

Lansman öncesi sızıntılar her zaman her marka için mevcuttur. Ancak Sony’nin bu “en iyi kameraya sahip” cihazı hakkında çok fazla bilinen bir detay yok.

Sony, ‘en iyi akıllı telefon kamerasına sahip” cihazını duyurdu!

adsiz pzSy

Gizemli etkinlik 26 Ekim’de gerçekleştirilecek. Sony’nın gelmiş geçmiş en iyi kameraya sahip olduğunu iddia ettiği bu cihazı hakkında tüm detaylar o zaman ortaya çıkacak. Şu anda tüm bilinenler profesyonel fotoğrafçılık ve videografiye odaklanan “yeni bir Xperia geliyor” sloganından ibaret. Bu hamlenin ardından, Xperia Pro’nun devamı için perdelerin kalkmak üzere olduğu düşünülebilir. Sony, teaser’da Xperia 1 III ve hatta orta sınıf Xperia 5 II gibi daha uygun fiyatlı ve daha az etkileyici modelleri de övüyor.

Sony sıradaki cihazının kamera performansı konusunda son derece iddiali. Şirket bir içerik yaratıcısı, fotoğrafçı ve film yapımcısına cihazını denetti. Hepsinin cihaz hakkında söyleyecekleri güzel şeyler var: Cihazı deneyen içerik üreticisi “Neredeyse profesyonel bir kamera kullanıyormuşum gibi hissettim” yorumlarında bulundu. Telefonla ilgili bilinen bir diğer şey de, son zamanlarda Sony akıllı telefonlarında temel bir özellik haline gelen özel bir deklanşör düğmesinin uygulanması.

Bir cevap yazın