Post Image
23

TOGG son paylaşımıyla olay oldu!

1200x627 togg fiyati ne kadar olaca 8iXn cover

Geçtiğimiz günlerde, Türkiye’nin yerli otomobil (TOGG)’un bir paylaşımı sosyal medyada heyecan yaratmıştı. Şimdi ise yeni bir paylaşım ile TOGG tekrar gündme oturdu. Yapılan açıklamada, “TOGG Gemlik tesisimizin inşaatında sona yaklaştıkça heyecanımız artıyor. Boya, gövde, montaj tesislerimiz ve araç test pisti inşasıyla birlikte altyapı çalışmalarımız, tüm hızıyla planlarımız doğrultusunda devam ediyor. Bizi izlemeye devam edin!” ifadeleri kullanıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOGG ile ilgili “Kendi tasarımımız olan elektrikli aracımızı 2022 yılının sonunda banttan indirmeyi hedefliyoruz.” ifadelerini kullanmıştı

TOGG son paylaşımıyla olay oldu!

Bursa’nın Gemlik ilçesine kurulacak fabrikada çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. TOGG Twitter hesabı üzerinden de ayrıntılar paylaşılıyor. Son paylaşımlara bakılırsa tesislerde neredeyse sona gelindiği görülüyor. Üretim hattı için boya tankları da yerleştirilmeye başlanmış. Montaj tesisinde de işler yolunda gidiyor. Altyapı tarafında 2500 metrelik çevre duvarı imalatı tamamlanmış. Ayrıca araç test pistinin imalatına başlandığı bilgisi de veriliyor.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor diyebiliriz. Ara ara sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla da gündeme oturan şirket yeni paylaşımıyla da ilgi topladı. Yapılan açıklamalarda Boya Tesisinde 11 bin ton çelik montajı yapıldığını bildirildi. Ek olarak üretim hattı için boya tankeri yerleştirilmeye başlandığını da belirtildi.

Siz TOGG’un son paylaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın